Looking for a job?

We are a great bunch of people and create outstanding digital products for brands, start-ups and cooperations. Write us!

creox.cz

In our offices in Prague, Pardubice and Přibyslav
we currently look for these positions:

Náplň práce:

  • vývoj informačních systémů a interaktivních webových stránek
  • programování v PHP, využívání SQL databází (MySQL)
  • vývoj eshopů a e-commerce řešení
  • spolupráce na tvorbě zadání a analýze projektů

Odborné požadavky:

  • výborná znalost PHP 5.6+ /7.x
  • znalost JavaScriptu (výhodou: VueJS, Angular, React, ...)
  • znalost softwarové architektury MVC
  • znalost objektového programování a návrhu
  • schopnost psát dotazy do databáze (SQL)
  • zkušenost s návrhem databáze (MySQL, PostgreSQL nebo NoSQL)
  • základní znalost UNIXových systémů (Linux, OSX)

Výhodou:

  • znalost Phalcon, Nette nebo Zend frameworku
  • zkušenosti s vývojem eshopů a e-commerce řešení
  • zkušenosti s integrací platebních bran

Požadované jazyky:

  • Angličtina (výhodou)

Nabízíme:

  • Mladý a vstřícný kolektiv
  • Možnost profesního růstu, školení
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Získání nových zkušeností a praxe
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Rozmanitá a motivující práce na projektech pro významné zákazníky

Místo pracoviště:

Typ pracovního poměru:

  • Práce na plný úvazek nebo ŽL

Hand in hand to have your vision become reality

Years of experience and a bunch of great professionals that understand the market and know how to make digital products successful.

Exciting projects you will love
Modern technologies and playgrounds
Professional team, extremely motivated
Company events and training

You are not sure if this job will suit you?
Take a look a some of our completed projects:

Dárkovač

Apliakce pro sdílení přání

Details

Sboty

Online rezervační systém

Details

Schnappdirs

Aukční systém v mobilu

Details

Aerzte.de

Germanys largest network for health portals

Details

Biergartenfreunde

Seznam pivních zahrádek v okolí

Details

Billiger Autoreifen

Car tire price comparism agregator

Details

Výzkumník

Promotional website development for Seznam, a.s.

Details

Tellys TST

UX and Development of an iOS order system for a Franchising company.

Details