E-shopy

Zdaleka ne každý e-shop je takový, že nakupovat v něm je hračka pro děti do 6 let. To může být vaše výhoda: čitelný a důvěryhodný internetový obchod přístupný z mobilu, zcela bezpečný, dobře vyhledatelný, napojený na váš ekonomický program.

Jak pracujeme

creox.cz

Platební metody

Propojíme vás s účtem zákazníka přes bankovní brány, které je zvyklý používat. Platba je na cestě, než řeknete ENTER.

Možnosti doručení

Připravíte zboží k vyzvednutí na prodejně, nebo ho pošlete poštou? Nebo kurýrem? Expresně? Záleží jen na vaší logistice.

Generování faktur

Zapomeňte na Excel a už vůbec nemyslete na ruční vypisování paragonu. Systém sám vystaví fakturu a hned ji pošle zákazníkovi.

Moduly na míru

Možná chcete jen malý e-shop s oblečením. A možná chcete nabízet víc, třeba věrnostní systém. Tak jako tak od nás dostanete to své.

Responzivita

Zákazníci si u vás objednají i z mobilu. Vše totiž vyvineme tak, aby se vám na displeji neztratili jako někde na vietnamské tržnici.

Správa obsahu

Hýbejte s cenami nahoru a dolů, prodávejte, jakmile si plácnete s dodavatelem. Nabídku spravujete sami přes jednoduchý editor.

Externí rozhraní

Práce s rozhraním a daty zvenku? Jejich export dovnitř? Ale jistě! Nastavíme systém tak, aby co nejvíce vyhovoval vašim potřebám.

SEO

Víme, jak na to, aby e-shop nezapadnul ve výsledcích vyhledávačů. Aby vaše internetová výloha lákala už z dálky.

Statistiky

Co šlo na dračku a co by možná zasloužilo prodejnější popisek? Kteří zákazníci se rádi vrací a kdy? Dáme vám odpovědi.

Máte zájem o naše služby?

Napište nám a domluvte si s námi osobní schůzku.