Grafika a webdesign

Už pračlověk se naučil vybírat stravu dle barev a tvarů. V tom se nic nezměnilo. I nejmodernější marketingové poučky hlásají, že obal prodává, jelikož lidé nakupují očima. Vašim stránkám, tiskovinám či rovnou celé firmě vytvoříme takový look, že na něj sbalíte, koho si umanete. Dle tisíce let tříbených instinktů i současných pouček.

Jak pracujeme

creox.cz

Logo a značka

Logo není ledasjaký obrázek na stěně vaší kanceláře, ale tetování, které budete nosit na těle firmy do konce jejího života. A stejně jako zkušený tatér vám poradí, co se hodí k vaší nátuře či tělesné stavbě, navrhneme vám i my takový logotyp, v němž vše má svůj smysl a řád: písmo, barva, tvar... vše.

Chci nové logo

Webový design

Bytový design neznamená zdaleka jen barvu nábytku, ale i jeho tvary a vzájemnou kompozici. A podobně tak design webu nepředstavuje jen jeho grafika, ale také míra uživatelské přívětivosti a další kritéria. Zkrátka vše, co vytváří první pocity z návštěvy webu. Ty nejlepší možné pocity.

Chci nový web

Tiskoviny

Kterému místu na papíře věnuje lidské oko pozornost jako první? Jakým směrem se pak ubírá? Kam se vyplatí dát nejdůležitější sdělení? Která barva čtenáře upoutá a která odradí? Co poměr grafiky a textu a pravidla tiskové sazby? Otázky. Samé otázky. A vy nemusíte znát odpovědi, když máte nás.

Chci tiskoviny

Máte zájem o naše služby?

Napište nám a domluvte si s námi osobní schůzku.