My jsme Creox

Zakládáme si na tom, že přebujelé ego nám nesmí přes práh. A máme to štěstí, že přes ten práh přešli i ti, kteří by si egoismus vlastně i zasloužili. Zkušení profesionálové, kteří svojí prací žijí. Můžou si to dovolit, protože je to baví.

creox.cz

Naše mise

Náš přístup je silně individuální a každý projekt na míru. I přesto, v něčem naše práce přece jen zůstává konzistentní. Za fér ceny, s profesionálním přístupem a pevně danými mantinely.

Poznejte náš tým

Jak pracujeme

Položíme vám otázky

První otázky jsou základní kameny každého našeho projektu. Když se dobře položí ty správné, je na čem stavět. Proto se vás ze začátku budeme hodně ptát. Abychom pak hodně věděli. Jaké máte potřeby, cíle i nápady, co chcete říkat a jak... a tak dál.

Dáme se do toho

Můžeme být kreativní jak chcete, ale bez papírování to nejde. Podklady, dokumenty, analýzy... v jakékoli fázi tvorby má vše pořád svůj řád. Abychom případné odchylky od vašich přání zvrátily už na začátku a vy nás mohli chválit, vše si necháme schválit.

K ruce i nadále

Počítat s námi můžete i poté, co je zúčtováno. Jsme zeširoka otevřeni rozšíření projektu i pouhým konzultacím. Ať už jde o online, nebo třeba o to, kam jít tisknout letáky. Nevíme sice vše, ale v oboru žijeme tak dlouho, že to stojí za to zkusit.

Uděláme vám návrhy

Budeme si lámat hlavy a klidně se přerazíme, abychom vám přinesli řešení pro to, co vás k nám přivádí. A jakkoli půjde o naše dítka, rádi na ně vztáhneme ruku dle vašich připomínek. To aby odpovídaly obrazu vašemu tak, jak jste si to malovali.

Ruku v ruce s vámi

Nad celým vývojem můžete bdít ve dne v noci. Od začátku máte přístup k testovací verzi, díky čemuž vidíte práce na projektu v reálném čase, online. Připomínky tak zapracujeme zavčasu, tedy okamžitě. A my připomínky vítáme: Je to přece vaše věc.

Creox tým

Creox tým před objektivem kamery

Protože bychom Vám rádi přiblížili, jak to u nás v Creoxu funguje, představili náš Creox tým, rozhodli jsme se o natočení krátkého spotu z našeho pracovního prostředí.

Máte zájem o naše služby?

Napište nám a domluvte si s námi osobní schůzku.