Co je u nás v Creoxu nového?

Jsme řádně živá firma, a tak se u nás pořád dějí věci. Naštěstí jsou takové, že se s nimi rádi podělíme! Velké a pozitivní.

creox.cz

Webexpo 2016

25. 9. 2016 | Autor: Lucie

20160923_094700_002.jpg

Bezpochyby  největší IT konference světového formátu konaná v Praze! Největší koncentrace ajťáků na jednom místě! Přesně tak by se ve zkratce dalo definovat Webexpo 2016.

Protože nás v Creoxu zajímají nové technologie, aktuální trendy, nemohli jsme si nechat tuto velkolepou akci ujít. Každý ajťák si zde opravdu přijde na své. Dvoudenní maraton přednášek a besed nabízel nejrůznější business témata, designové novinky, případně vývojářské „highlights “. Za zmíňku stojí zajisté přednáška Honzy Kvasničky, kterému se podařilo dokonale zmapovat trh českých webů a e-shopů a názorně předvést, jakých chyb se vývojáři v rámci responsivity nejčastěji dopouštějí. Celá přednáška ke shlédnutí  je k dispozici pod tímto odkazem: https://webexpo.cz/praha2016/prednaska/nejcastejsi-chyby-pri-navrhu-mobilniho-a-responzivniho-webu-prakticky/#modal

Svojí účastí obohatil  letošní ročník Webexpo americký softwarový inženýr Marko Iskander, který aktuálně pracuje jako Senior vývojář pro společnost Adobe Typekit. O tom, jak využít nástroj elasticsearch i pro jiné účely, než vyhledávání, se můžete opět podívat pod následujícím odkazem: https://webexpo.cz/praha2016/prednaska/elasticsearch-it-s-not-just-for-you-know-search/#modal

A takto bychom mohli pokračovat… Webexpo je opravdu ojedinělá akce, kde kromě nových informací a znalostí narazíte i na velice zajímavé osobnosti a experty IT. Uvidíme tedy, na jaká témata se budeme moci těšit v dalším ročníku Webexpo 2017. My budeme určitě zase u toho!

Další novinky

Máte zájem o naše služby?

Napište nám a domluvte si s námi osobní schůzku.