Milujeme svou práci

Řešíme problémy a dodáváme řešení které dává smysl pro Vás a Vaše podnikání. Vytváříme realitu z Vašich snů!

creox.cz

Máme vlastní vizi a poslání
v online světě

Zakládáme si na tom, že přebujelé ego nám nesmí přes práh. A máme to štěstí, že přes ten práh přešli i ti, kteří by si egoismus vlastně i zasloužili. Zkušení profesionálové, kteří svojí prací žijí.

345+ spokojených zákazníků
>8 intenzivních let na trhu
18 profesionálů v týmu
480+ úspěšných projektů

Děláme weby, eshopy
a mobilní aplikace

Náš přístup je silně individuální a každý projekt na míru. I přesto, v něčem naše práce přece jen zůstává konzistentní. Za fér ceny, s profesionálním přístupem a pevně danými mantinely.

Jak pracujeme

Jednotlivé kroky od seznámení po úspěšné
dokončení projektu

1

Položíme vám otázky

První otázky jsou základní kameny každého našeho projektu. Když se dobře položí ty správné, je na čem stavět. Proto se vás ze začátku budeme hodně ptát.

2

Navrhneme řešení a strategii

Můžeme být kreativní jak chcete, ale bez papírování to nejde. Podklady, dokumenty, analýzy... v jakékoli fázi tvorby má vše pořád svůj řád. Abychom případné odchylky od vašich přání zvrátily už na začátku a vy nás mohli chválit, vše si necháme schválit.

3

Jdeme do toho UX a design

Budeme si lámat hlavy a klidně se přerazíme, abychom vám přinesli řešení pro to, co vás k nám přivádí. A jakkoli půjde o naše dítka, rádi na ně vztáhneme ruku dle vašich připomínek. To aby odpovídaly obrazu vašemu tak, jak jste si to malovali.

4

Finále, ale i tak nekončíme

Nad celým vývojem můžete bdít ve dne v noci. Od začátku máte přístup k testovací verzi, díky čemuž vidíte práce na projektu v reálném čase, online. Připomínky tak zapracujeme zavčasu, tedy okamžitě. A my připomínky vítáme: Je to přece vaše věc.

Libí se Ván naše parta a chcete také vyzkoušet naše služby?
Domluvte si s námi nezávaznou schůzku.