Realizujeme vaše vize!

Vyvíjíme individuální webové a mobilní řešení s nejnovějšími technoogiemi. Spolupracujte s námi a buďte o krok před konkurencí.

creox.cz

Tvoříme úspěšné weby a získáme vám zákazníky.

Jinde se možná kreativitě meze nekladou. V případě tvorby webů však existují, mají své pevné místo a hlavně svůj důvod. Takže je respektujeme - ať už jde o hlediska SEO a UX, pravidla čistého kódování či očekávání klienta.

1

Design, který vytváří trendy

Design webu nepředstavuje jen jeho grafika, ale také míra uživatelské přívětivosti a další kritéria. Zkrátka vše, co vytváří první pocity z návštěvy webu. Ty nejlepší možné pocity.

2

Vlastní CMS pro správu obsahu

Nejsme včerejší. K webu můžete mít vlastní systém pro správu obsahu, díky němuž jste pánem svých stránek vy. Jednoduše a bez obav, že si to tam celé rozhodíte.

3

Velikost a rozlišení u nás nehraje roli

Ne náhodou je éra chytrých zařízení a lidí, co na internet chodí ze smartphonu, přibývají denně davy. Váš web bude na mobilech stejně v pořádku jako na monitorech.

Tvoříme úspěšné e-shopy které opravdu vydělávají.

Zdaleka ne každý e-shop je takový, že nakupovat v něm je hračka pro děti do 6 let. To může být vaše výhoda: čitelný a důvěryhodný internetový obchod přístupný z mobilu, zcela bezpečný, dobře vyhledatelný, napojený na váš ekonomický program.

1

Platební metody

Propojíme vás s účtem zákazníka přes bankovní brány, které je zvyklý používat. Platba je na cestě, než řeknete ENTER.

2

Možnosti doručení

Připravíte zboží k vyzvednutí na prodejně, nebo ho pošlete poštou? Nebo kurýrem? Expresně? Záleží jen na vaší logistice.

3

Generování faktur

Zapomeňte na Excel a už vůbec nemyslete na ruční vypisování paragonu. Systém sám vystaví fakturu a hned ji pošle zákazníkovi.

4

Moduly na míru

Možná chcete jen malý e-shop s oblečením. A možná chcete nabízet víc, třeba věrnostní systém. Tak jako tak od nás dostanete to své.

5

Responzivita

Zákazníci si u vás objednají i z mobilu. Vše totiž vyvineme tak, aby se vám na displeji neztratili jako někde na vietnamské tržnici.

6

Správa obsahu

Hýbejte s cenami nahoru a dolů, prodávejte, jakmile si plácnete s dodavatelem. Nabídku spravujete sami přes jednoduchý editor.

7

Externí rozhraní

Práce s rozhraním a daty zvenku? Jejich export dovnitř? Ale jistě! Nastavíme systém tak, aby co nejvíce vyhovoval vašim potřebám.

8

SEO

Víme, jak na to, aby e-shop nezapadnul ve výsledcích vyhledávačů. Aby vaše internetová výloha lákala už z dálky.

9

Statistiky

Co šlo na dračku a co by možná zasloužilo prodejnější popisek? Kteří zákazníci se rádi vrací a kdy? Dáme vám odpovědi.

Mobilní aplikace pro iOS a Android

Mobilní telefon se stal nedílnou součástí našeho života, který nosí každý všude v kapse. Co dříve obsluhovalo jedno zařízení, nahradí v současnosti malá ikona v menu našeho chytrého telefonu. Jedním z nejčastějších požadavků z řad našich zákazníků jsou právě mobilní aplikace využívající platformy Android a Apple iOS.

1

iOS a Android

Vyvíjíme za použitím moderních technologií a zajišťujeme jeden kód pro všechny operační systémy. Snižujeme náklady, zvýšená efektivita!

2

API

Propojujeme mobilní aplikace s Vaší aktuální infrastrukturou či systémem nebo vyvineme nové, rychlé, stabilní a bezpečné API pro Vás.

3

GooglePlay, iTunes

Po skončení vývoje se postaráme o to, aby Vaše aplikace byla vidět v libovolném obchodě a nemusíte se starat o tlačitka do iTunes či GooglePlay.

Pojďme se pobavit o Vašem projektu!

Napište nám zprávu a napište klíčová fakta, zanechte nám své číslo a my se Vám brzy ozveme. Pojďme udělat něco velkého!